Hakkımızda

Firmamız 2011 yılında cep telefonu sektöründe perakende mağaza olarak kurulmuştur. Kuruluşundan günümüze Turkcell  çatısı altında perakende mağazacılık yapmaktadır.  Perakende sektöründeki başarısından sonra toptancılığa başlayan firmamız, Marmara bölgesinde geniş bayi ağıyla toptancılığa devam etmektedir.  Hem toptan hem de perakende mağazacılıktan kazandığımız tecrübemizle e-ticaret sektöründe dakikol.com olarak 2015 yılında yayına başladık. 


Cep telefonu aksesuarlarını, hem kendimiz ithal etmekte hem de sektörün lider markalarından tedarik etmekteyiz. Sektörün her alanında aktif olarak var olmamızdan dolayı, yenilikleri takip edip en yeni modelleri en uygun fiyata ve hızlı bir şekilde müşterilerimize sunabilmekteyiz.  Ürünlerimizin %99’u stoklarımızdan aynı gün gönderilmektedir.


Dakikol.com olarak gerekli tüm teknolojik altyapı yatırımlarını yaparak karşılığında tamamen güvenli, hızlı ve keyifli bir alışveriş sunmaktayız.  Bunu sunarken de önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olacaktır. Müşteri odaklı olan tutumumuz, bunun olumlu dönüşlerini her zaman almış ve alacaktır.